Понеділок, 23.10.2017, 00:39,

Головна » 2015 » Березень » 30 » 1 квітня виповнюється 206 років від дня народження геніального земляка, класика світової літератури Миколи Гоголя.

1 квітня виповнюється 206 років від дня народження геніального земляка, класика світової літератури Миколи Гоголя. Із цієї нагоди у родовому гнізді письменника,  національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя,  традиційно буде проведено  День відкритих дверей. Усіх прихильників творчості майстра слова запрошуємо вшанувати його пам'ять покладанням квітів.

Цього ж дня до садиби завітають учасники науково – практичної конференції, що проводиться на базі Полтавського національного  педагогічного  університету ім. В.Г.Короленка.  Увазі науковців буде запропоновано презентацію документального фільму – екскурсії «Гоголь і Василівка», що здобув обласну премію  ім. Панаса Мирного у 2014 році. Науковці заповідника, які є авторами стрічки, люб’язно  поділяться здобутками та планами на майбутнє.

На всіх, хто цього дня завітає на гостину до Миколи Васильовича, чекає  цікаве театралізоване  дійство «В гостях у Гоголя».

Мальовничі меморіальні ставки, перші весняні квіти, прогулянка парком – садом стануть своєрідним доповненням до незабутніх вражень кожного відвідувача.

То ж відвідайте колиску генія та вклоніться його пам’яті.

Переглядів: 142 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 4.2/16
Чи отримали ви потрібну інформацію на нашому сайті?