Понеділок, 23.10.2017, 00:44,

Головна » 2016 » Лютий » 16 » «ДО НАС ЗАВІТАВ РЕВІЗОР»
«ДО НАС ЗАВІТАВ РЕВІЗОР»

Нещодавно стартував масштабний проект «Сільський ревізор», метою якого є показ того, як аграрії піклуються про села, в яких працюють.
Журналісти розробили ефективну модель дослідження села, яка передбачає виїзд у населені пункти для оцінки стану соціальної інфраструктури.
Село Гоголеве на Шишаччині (відоме в усьому світі!) стало першим у списку для перевірки. Завітали журналісти і в національний музей-заповідник М.В.Гоголя. Кількагодинне ознайомлення із діяльністю закладу дало позитивний результат – музей отримав відзнаку від «Сільського ревізора».
У книзі відгуків гості залишили теплі слова: «Неймовірне місце! Побачили вершину айсбергу! Ще приїдемо! Музей дійсно живе завдяки людям! Дякуємо вам за енергію!».
Приємно, що ми кращі!
P.S.: Детальніше про відвідання гоголівського краю можна буде ознайомитися на сторінках газети «Рідне село».

Переглядів: 127 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 2.3/3