Понеділок, 23.10.2017, 00:48,

Головна » 2016 » Липень » 4 » ГОГОЛІВЦІ НА ФЕСТИВАЛІ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»
ГОГОЛІВЦІ НА ФЕСТИВАЛІ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

ГОГОЛІВЦІ НА ФЕСТИВАЛІ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»ГОГОЛІВЦІ НА ФЕСТИВАЛІ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»
Співробітники національного музею-заповідника М.В.Гоголя вже вдруге побували у Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх, де взяли участь у XXV Всеукраїнському фестивалі самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина».
Захід був приурочений Дню Конституції України і проходив під гаслом «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – святу Україну!».
Святкове дійство проходило надзвичайно зворушливо, не залишило байдужим жодного присутнього.
Злагоджено прозвучали музичні композиції «Про Україну» та «Заспіваймо пісню за Україну». Патріотично линули пісні «Україна – це ти!», «Я люблю Україну», вірш українському солдату, декламація «Молитва за Україну».
Бурхливі оплески викликали спортивний флеш-моб «Україна, вперед, Україна, давай!» та вірш-реп «Моя Україна! Люблю її. Крапка!».
Глядачі були в захопленні від виконання силового номера, показаного десятьма вихованцями закладу.
Працівники та вихованці колонії майстерно відтворили гумористичну сценку «За двома зайцями».
Тематичним блоком був представлений виступ делегації гоголівського заповідника. У своєму монолозі головний зберігач фондів Катерина Чернова, яка виконала роль мами Гоголя, розповіла про традиції сім’ї, в якій зростав майбутній геній. Вона ж представила героїв повісті «Сорочинський ярмарок». Сценку про червону свитку цікаво відтворили працівники музею Юлія Горошко, Світлана Кирнос, Володимир Черненко, Володимир Тернавчук, Микола Святина.
Виступ гоголівців завершився появою в залі колоритної Солохи (Юлія Борідка), яка під жартівливу пісню пригостила гостей смачними варениками.
За дієву допомогу, активну участь в організації та проведенні фестивалю начальник колонії Юрій Величко вручив подяку директору музею Лідії Єнко. Вона висловила глибоку вдячність за визнання, теплий прийом та привітала всіх присутніх з Днем Конституції України!
Творчі стосунки двох колективів продовжаться приїздом працівників колонії у гоголівську садибу на нічне театралізоване дійство «Чи знаєте ви українську ніч?»

Переглядів: 217 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 2.3/3
Чи отримали ви потрібну інформацію на нашому сайті?