Четвер, 23.11.2017, 22:27,

Головна » 2015 » Червень » 12 » «Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя»
«Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя»

Шановні добродії!
Кожного року в ніч з 6.07.2015 на 7.07.2015 на території гоголівської садиби проводиться обласне традиційне фольклорне свято «Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя»
На святкування Купала приїжджають люди з багатьох областей України. Хто вінки плести та на воду пускати, хто через багаття пострибати, хто і папороть пошукати. Бажаючі також можуть поласувати продукцією місцевих виробників. І чебуреки, і випічка, і пиріжки, і узвар — все, що душа побажає. До речі, за досить помірними цінами.
Невеличке містечко майстрів тут також розміщене. Вишиті рушники, серветки, сорочки, картини, різьба по дереву, вироби з глини - на будь-який смак.
Таємничі обряди, нечиста сила, духи, папороть, вогнище. Все це створює атмосферу справжнього гоголівського свята.
Будемо раді бачити вас на гоголівській землі !

З повагою, національний музей-заповідник М.В.Гоголя.

Переглядів: 212 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 1.8/5