Четвер, 23.11.2017, 22:24,

Головна » 2016 » Лютий » 16 » ЛИЦАРІ НЕБА
ЛИЦАРІ НЕБА

У Полтавському палаці дозвілля «Листопад» відбулася прем’єра фільму-реквієм «Іловайськ. Лицарі неба», присвяченого бійцям полку «Дніпро-1».
Оператор відеомонтажу, продюсер Дмитро Панков, з яким колектив музею поєднує плідна співпраця, особисто запросив співробітників національного музею-заповідника М.В.Гоголя ознайомитися з новим творчим доробком.
Перед початком фільму відбулася тепла і зворушлива зустріч із режисером картини Катериною Стрельчинко, командиром полку «Дніпро-1» Вячеславом Печененком та Дмитром Панковим. «Основна мета таких фільмів – щоб люди, які проживають на неокупованих територіях, розуміли, що все може змінитися в один момент. І відстань до війни – 200-400 кілометрів», - наголосив Дмитро.
Вячеслав Печененко з біллю згадував минулі події: «Я зрозумів, що це пекло…». А пані Катерина зазначила, що іноді психологічно важко було спілкуватися із очевидцями боїв та членами сімей загиблих бійців. ЇЇ розповідь про створення фільму - це впевненість у тому, що після перегляду картини люди повинні змінюватися, стаючи кращими.
Фільм, що тривав дві години, - це можливість згадати про п’ятнадцять загиблих бійців, тим самим продовжити їхнє життя. «Доки ми пам’ятаємо – доти вони живуть», - підсумував Дмитро Панков.
Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять героїв, які стали лицарями неба.

Переглядів: 98 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 2.3/3
Чи відвідували ви музей-заповідник М.В.Гоголя