Понеділок, 23.10.2017, 00:40,

Головна » 2016 » Травень » 23 » Міжнародне музейне свято
Міжнародне музейне свято

18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. За традицією у своє професійне свято колектив національного музею-заповідника М.В.Гоголя відвідує визначні місця, пов’язані з ім’ям геніального письменника.
Цього року гоголівці ознайомилися із славною історією міста Миргорода.
У 1835 році М.Гоголь у збірці повістей «Миргород» зобразив мешканців саме цього міста. Ім’я Гоголя тут носять художньо-промисловий коледж, вулиця, ресторан та санаторій.
Заслужений працівник культури України Олександр Мука провів захоплюючу екскурсію по території санаторію імені Миколи Гоголя державного підприємства «Південна залізниця».
Надзвичайно вразив присутніх вишуканий природно-ландшафтний дизайн, бо це питання досить для нас близьке, так як у музеї природоохоронна робота є одним із пріоритетних напрямків.
138 видів дерев і кущів, 50 видів різноманітних квітів милують зір красою, бо їх дбайливо доглядають майстри своєї справи. Бархати амурські, бундуки канадські, можжевельники вергільські, секурінеги свідчать про багатий світ флори нашої планети. Всі ці та багато інших екзотичних рослин прекрасно почувають себе на миргородській землі.
Поруч із центральним входом у курорт знаходиться «дивна калюжа…прекрасна калюжа!», що сьогодні становить собою водойму із білими лебедями. Кожного перехожого при вході зустрічає М.В.Гоголь у бронзі. Саме йому присвятили наукові співробітники музею свій творчий доробок – відеоролик «Національний музей-заповідник М.В.Гоголя запрошує». Сподіваємося, що співпраця із Південною Залізницею продовжиться у вигляді перегляду цього ролика пасажирами швидкісного потягу «Hyundai».
Колектив національного музею-заповідника М.В.Гоголя щиро вітає колег та всіх шанувальників творчості класика світової літератури із професійним святом !

Переглядів: 121 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 2.3/3