Понеділок, 23.10.2017, 00:48,

Головна » 2015 » Квітень » 28 » Об’єднані любов’ю у гоголівській садибі.
Об’єднані любов’ю у гоголівській садибі.

Доброта і милосердя. Це два крила, на яких тримається людство, а ще - здоров’я… Особливо це відчувають люди із обмеженими фізичними можливостями. Тому зібратися разом, щоб поспілкуватися, заспівати пісню, прочитати поезію і звеселитися дотепним гумором, цим людям вкрай необхідно.

Стало доброю традицією кожного року зустрічатися членам обласного осередку інвалідів Всеукраїнської організації «Союз організації інвалідів України» саме у національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя.

Теплого квітневого дня  до музею завітали гості із Карлівського, Кременчуцького, Хорольського, Семенівського, Диканського, Шишацького районів та з міста Полтави.

Хлібом-сіллю зустріли шанованих гостей працівники заповідника. До підніжжя пам’ятника Миколи Гоголя лягли живі квіти, бережно привезені учасниками зібрання.

Тепло привітали присутніх заступник голови Шишацької РДА Людмила Ярова, директор національного музею-заповідника М.В.Гоголя Лідія Єнко, голова Полтавського обласного осередку інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Сергій Чумак.

Приємним сюрпризом для співробітників музею став подарунок художника-аматора Василя Артикульного (Семенівський район) – власноруч написана картина із зображенням гоголівської садиби.

І полинула пісня… Жителька смт. Карлівки Ліза Отливанна виконала пісню «Палала». Професійну гру на акордеоні продемонстрував Володимир Безсмертний. Свої музичні вітання подарували Тетяна Петраш (м. Хорол), Євгеній Третяк (смт Семенівка). Дотепним гумором звеселив присутніх Микола Решетняк.

До музичних дарунків приєдналися аматори Шишаччини на чолі з начальником відділу культури та туризму Шишацької РДА Любов’ю Титаренко. У виконанні ансамблю «Дівчата» районного будинку культури прозвучали українські народні пісні та улюблені пісні Миколи Гоголя.

Після концертної програми гості ознайомилися із експозицією музею, ставши учасниками театралізованого дійства «В гостях у Гоголя». Сім’я Гоголів була надзвичайно гостинною, то ж , продовжуючи родинні традиції, музейні співробітники пригостили присутніх козацьким кулішем.

Всі гості сердечно дякували голові Шишацького місцевого осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Інні Білокіз за можливість доторкнутися до глибини душі кожного, хто завітав у гоголівську садибу.

Переглядів: 130 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 1.0/4