Середа, 25.04.2018, 20:08,

Головна » 2016 » Листопад » 30 » Різдвяно-новорічне театралчзоване дійство "з щедрим вечером будьте здорові!" (3-14 січня) 2016 року.

Різдвяно-новорічне театралчзоване дійство "з щедрим вечером будьте здорові!"  (3-14 січня) 2016 року.

Колядування – найпоетичніше Різдвяне дійство, що відроджене у гоголівській садибі. Кожен відвідувач зможе відчути атмосферу ХІХ століття. Приємною несподіванкою для вас стане зустріч із «мамою»  Гоголя, його «молодшою сестрою Ольгою», які поділяться цікавими спогадами. У флігелі, у своєму робочому кабінеті, «письменник» буде працювати над створенням своїх геніальних творів.

Полум’я  та аромат свічок, гра напівтіней, інтер’єр епохи створять незабутнє враження загадковості та містики.

Дійство створене на контрасті, тому продовжать «мандрівку» українські колядки. Парубки та дівчата у святкових національних костюмах із музиками, міхоношою, козою, різдвяною зіркою та іншими героями наповнять гоголівську оселю святковим настроєм. Душу кожного присутнього засіють не тільки зерном , а й побажаннями  добра, здоровя, злагоди та миру!

Для вас буде можливість посмакувати чаєм на цілющих травах та медом із пасіки Рудого Панька.

Завітайте, щоб доторкнутися до духовних перлин українського народу, описаних великим Гоголем у його невмирущих творах!

Переглядів: 253 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 1.8/5
Чи відвідували ви музей-заповідник М.В.Гоголя