Понеділок, 23.10.2017, 00:43,

Головна » 2016 » Квітень » 18 » ТВОРЧИМИ СТЕЖИНАМИ МИКОЛИ ГОГОЛЯ
ТВОРЧИМИ СТЕЖИНАМИ МИКОЛИ ГОГОЛЯ

У національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя на Шишаччині вже вп’яте відбулася зустріч членів обласного осередку інвалідів Всеукраїнської організації «Союз організацій інвалідів України» «Творчими стежинами славетного земляка М.В.Гоголя».
Гостей із Карлівського, Кременчуцького, Хорольського, Семенівського, Лубенського, Чутівського, Шишацького районів та міста Полтави зустріли запашним гоголівським короваєм. З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Шишацької районної ради Володимир Чмир, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Павелко та завідуюча сектором внутрішньої політики Євгенія Хаустова.
Зворушливо звучала поезія Валентини Харченко, Лариси Куди, Наталії Герасименко, Миколи Решетняка. Бурхливі оплиски отримали Своїм Василь Новохацький, Ліза Отливанна та Самір Петрушенко за душевно виконані пісні. Справжню атмосферу свята допоміг створити народний аматорський ансамбль «Дівчата» із Шишак.
Про свої досягнення розповіли голова ПООВОІ Сергій Чумак та голова Шишацького осередку Інна Білокіз, які вручили колективу музею пам’ятну медаль та Подяку за впровадження в життя принципів Конвенції про права інвалідів, популяризацію самодіяльного мистецтва, розвиток та примноження духовних надбань українського народу.
Із щирими та теплими побажаннями до учасників шанованого зібрання звернулася директор гоголівського заповідника Лідія Єнко та вручила всім присутнім пам’ятні дарунки.
За традицією всі заспівали гімн спілки. Перші весняні квіти, теплий дощик та весільна пара, яка завітала до музею, - добрий знак того, що життя продовжується і нова зустріч обов’язково відбудеться.

Переглядів: 116 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 2.3/3