Четвер, 23.11.2017, 22:24,

Головна » 2016 » Травень » 8 » ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ !
ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ !

У багатьох країнах світу День матері припадає на 13 травня. В Україні - цей день відзначається у другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами.
У цей день колектив національного музею-заповідника М.В.Гоголя всією дружньою родиною вітає дорогих мам із святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Переглядів: 96 | Додав: muzey-gogolya | Рейтинг: 2.3/3
Чи відвідували ви музей-заповідник М.В.Гоголя